Цензор.НЕТ

25.10.16 21:12

Бізнес не може "розмножуватися" в неволі, - Гройсман виступає за швидкі зміни в адмініструванні податків

Бізнес не може "в неволі" і під тиском контролюючих структур виробляти національний продукт і розвиватися, тому в країні потрібно здійснювати такі зміни, які дозволять бізнесу відчути себе незалежним.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка у вівторок, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Порошенко закликав бізнес підвищити зарплати українців на 20-30%. ВIДЕО

"Нам потрібно дуже швидко приймати ці рішення [щодо зміни адміністрування податків], впроваджувати їх у життя і далі моніторити ситуацію, що ще нам потрібно змінити для того, щоб бізнес почувався незалежним. Тоді він буде розвиватися, тоді він буде "розмножуватися". У неволі ніхто не може творити багато прекрасних речей. Зараз є неволя. Насправді є позитивні речі, окремі осередки, але, за великим рахунком, сьогодні повинні зробити всю нашу країну тим місцем, де є економічне зростання, де кожна гривня, долар, євро інвестиції є успішними", - наголосив Гройсман.

У цьому контексті прем'єр-міністр нагадав, що уряд створив низку інструментів - Офіс залучення та підтримки інвестицій і Національний комітет промислового розвитку, що сприяють поліпшенню бізнес-клімату в країні. Вони також з'єднані з Національною радою реформ.

Також читайте: Виконано понад 70% рішень Національної ради реформ, - Шимків

Разом із тим прем'єр-міністр вважає за доцільне прискорити процес дерегуляції в країні.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики