Тимошенко висловила співчуття родині загиблого екс-начальника Качанівської колонії: "Первушкін відмовився виконувати накази влади про катування і приниження щодо мене"

20300 165

Лідер Всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко висловлює співчуття родині загиблого екс-начальника Качанівської виправної колонії Івана Первушкіна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу партії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Екс-начальник Качанівської колонії Первушкін застрелився

"З прикрістю дізналась про трагічну загибель екс-начальника Качанівської колонії. Висловлюю щире співчуття родині Івана Первушкіна", - заявила Тимошенко.

"Так сталося, що доля звела мене з Іваном Первушкіним у сумний період життя. Коли Янукович кинув мене за ґрати, Іван Анатолійович був начальником Качанівської колонії, де мене утримували. Я знаю, що Первушкін відмовився виконувати накази влади про катування і приниження щодо мене . А коли ці накази стали занадто наполегливими, він написав заяву і пішов із посади за власним бажанням. Я вдячна йому за це", - наголосила глава партії "Батьківщина".

"Не знаю причин, які змусили Івана Первушкіна піти з життя таким чином, як він обрав. Але я буду завжди пам'ятати про той його порядний вчинок", - резюмувала Тимошенко.