Цензор.НЕТ

26.10.16 09:09

Дехто з людей, які намагалися розхитати ситуацію в Закарпатті, зараз переховується на території РФ, - Тандіт

Деякі фігуранти листування помічника президента РФ Владислава Суркова, яку раніше зламали українські хакери, причетні до розхитування ситуації в Закарпатській області, перебувають на території Росії.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив радник глави СБУ Юрій Тандіт в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Та інформація, яка опублікована хакерами, вона підтверджується. Як мінімум за кількома епізодами ми вже можемо говорити про те, що та інформація, яка була передана у відкритий канал доставки інформації, вона свідчить про факти, які є у нас в кримінальних провадженнях, які ведуться, зокрема і щодо Закарпаття. Ті епізоди, про які йде мова, вони пов'язані з незаконними діями людей, які намагалися розхитувати ситуацію в Закарпатті. Дехто з них зараз переховується на території РФ", - зазначив він.

Тандіт підкреслив, що правоохоронці мають намір діяти в рамках кримінального провадження, відкритого за цим фактом.

Читайте також: Справжність більшості документів фактично підтверджена, - СБУ проводить експертизу листування Суркова

Як повідомлялося, нещодавно організація українських хакерів "КіберХунта" заявила, що зламала листування помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова.

Хакери стверджують, що опубліковані документи - це план із дестабілізації України, який був у листуванні Суркова з його помічником Карповим П. М., який для конспірації підписує документи псевдонімом Павлов Микола Миколайович. Цього Карпова раніше Савченко впізнала як одного з її викрадачів.

Організація опублікувала документи під заголовком "План першочергових заходів щодо дестабілізації суспільно-політичної ситуації в Україні "Шатун", які нібито розраховані на період листопад 2016 - березень 2017 року. Серед них також було подано так званий план із забезпечення Закарпаття федеральним статусом.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Українські хакери надали докази злому пошти Суркова. На черзі Пєсков. ФОТОрепортаж

Народний депутат Антон Геращенко переконаний, що опубліковане хакерами листування нібито помічника президента Росії Владислава Суркова щодо планів дестабілізації України є достовірним.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики