Цензор.НЕТ

26.10.16 12:05

Між країнами ЄС досягнуто консенсус щодо надання безвізового режиму Україні: чекаємо рішень двох інституцій, треба набратися трохи терпіння, - Єлісєєв

В Адміністрації президента України стверджують, що між країнами-членами Європейського Союзу досягнуто консенсус щодо надання Україні безвізового режиму.

"Ми отримали запевнення від президента Європарламенту, що як тільки буде погоджено так званий механізм призупинення, він подасть як невідкладне на голосування питання безвізового режиму для України. Аналогічні запевнення ми отримали й від лідерів ЄС. Станом на сьогодні фактично сформовано консенсус між державами-членами Євросоюзу щодо надання безвізового режиму для українських громадян", - повідомив заступник голови АП Костянтин Єлісєєв в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", передає Цензор.НЕТ.

За його словами, українська сторона очікує рішень ще двох інституцій ЄС - Європейського парламенту та Ради ЄС, й активно працює над тим, щоб цей процес було завершено до 24 листопада поточного року.

Також читайте: Безвіз для України можуть проголосувати до 24 листопада - євродепутат Габріел

За словами заступника голови АП, ця ситуація вже не залежить від України, вона пов'язана із загостренням проблеми нелегальної міграції всередині ЄС.

"Тут треба набратися трохи терпіння і надмірно не драматизувати це питання. Ми виходимо з того, що все-таки найближчим часом Євросоюз прийме механізм призупинення безвізового режиму для третіх країн, після чого буде прийнято рішення щодо безвізового режиму з Україною. У нас на 24 листопада заплановано черговий саміт Україна-ЄС у Брюсселі, і ця дата має служити орієнтиром для прогресу в цьому важливому питанні", - наголосив К. Єлісєєв.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Україна отримає безвізовий режим до 24 листопада, - Порошенко
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики