Цензор.НЕТ

26.10.16 13:05

Гройсман: Зміни до Податкового кодексу дозволять впровадити повноцінну антикорупційну політику щодо адміністрування податків у країні

Зміни до Податкового кодексу дадуть змогу запровадити повноцінну антикорупційну політику щодо адміністрування податків у країні.

Про це прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив у ході сьогоднішнього засідання Кабміну, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби уряду.

"Найголовніше, що ми поставимо дуже серйозні заслони там, де раніше кошти могли вимиватися з Державного бюджету, переводитися у готівку через конвертаційні центри. Тобто цей Кодекс, ці зміни дають можливість запровадити повноцінну антикорупційну політику щодо адміністрування податків у країні", - заявив Володимир Гройсман.

Також читайте: Кабмін схвалив пакет змін до Податкового кодексу


Голова Уряду нагадав, що учора на засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента України було розглянуті зміни до Податкового кодексу у частині адміністрування податків.

Прем'єр-міністр зазначив, що обговорення податкових змін тривало 4 місяці. У цьому контексті він подякував Міністру фінансів, представникам Уряду, громадського сектору та Парламенту за конструктивну взаємодію.

Після ухвалення змін до Податкового кодексу Урядом вони мають бути підтримані Парламентом, що дасть "реальний шанс увійти у 2017 рік абсолютно планово, спокійно з новим Бюджетом із чіткими пріоритетами і перспективами", зазначив Володимир Гройсман.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики