Цензор.НЕТ

26.10.16 21:54

Українське питання було, є і буде одним із ключових зовнішньополітичних пріоритетів для США, - Яценюк

Питання підтримки України для цієї адміністрації США, для американського народу є дуже важливим.

Про це лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк заявив по завершенні зустрічі з віце-президентом США Джозефом Байденом у Вашингтоні в середу, 26 жовтня, яка пройшла на запрошення Білого дому, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу партії.

"Українське питання було, є і буде одним із ключових зовнішньополітичних пріоритетів для Сполучених Штатів. Для того, щоб ми залишалися на їхніх радарах, ми повинні демонструвати, що продовжуємо реформи, які ми проводили останні 2 з половиною роки", - наголосиив Яценюк.

Він нагадав про значну підтримку, яку останніми роками надавала адміністрація США Україні. Це, зокрема, введення санкцій проти Російської Федерації, пакет фінансової допомоги для тренування українських військовослужбовців і передача військового обладнання - "починаючи з Humvee і закінчуючи контрбатарейним обладнанням" - три мільярди доларів фінансової допомоги, допомога щодо програми реструктуризації та списання 20% боргу України перед кредиторами, а також підтримка Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Стосовно України Трамп офіційно заявляв, що займає позицію підтримки", - представник кандидата в президенти США

Яценюк підкреслив, що питання підтримки України для цієї адміністрації США, для американського народу є дуже важливим: "Вони це продемонстрували конкретними діями. І сьогоднішня адміністрація думає про те, як допомагати Україні в майбутньому".

"Зараз дуже важливо, щоб усі ті досягнення, які ми отримали з діючою американською адміністрацією, перейшли в наступну. І від нас залежить, яку політику буде проводити наступна адміністрація США. Переконаний, що ця політика буде так само спрямована на подальшу підтримку України", - наголосив лідер "Народного фронту".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики