Цензор.НЕТ

27.10.16 13:04

До завершення процесу декларування співробітники НАЗК працюватимуть у цілодобовому режимі

Проблеми із сайтом електронних декларацій були пов'язані з перевантаженням системи. На проблему скаржаться переважно депутати, судді та співробітники прокуратури.

Про це йшлося на засіданні Нацагентства з питань запобігання корупції з приводу роботи системи електронного декларування, передає передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.net.

Член НАЗК Руслан Радецький зазначив, що вже подано понад 52 тисячі деклараційних документів. Серед них електронні декларації, щорічні декларації, документи про зміну майнового стану. Він зазначив, що скарги на роботу сайту в основному надходять від народних депутатів, суддів і співробітників прокуратури. Понад 200 таких скарг надійшли з 24 по 27 жовтня.

Співробітник апарату НАЗК Ігор Ткаченко повідомив, що перший збій у системі був пов'язаний із великим навантаженням. Він зазначив, що до 24 жовтня на сайт заходило 300-400 користувачів, після 24 жовтня - від 7 тисяч до 8,5 тисяч користувачів.

Читайте також: На систему е-декларування здійснюються мережеві атаки, - Держспецзв'язку

Також виникали проблеми у ході перевірки електронного підпису.

Після перезавантаження серверів АЦСК органів юстиції було відновлено вхід декларантів у систему.

Народний депутат Віктор Чумак повідомив, що 85 документів вже подані народними депутатами.

Він зазначив, що вчора чотири депутати консультувалися з ним із приводу подачі декларацій. Дві з них вже на сайті.

"Напевно, потрібно було не затягувати до 27 жовтня, а спокійно подати 18-20 жовтня", - сказав Чумак.

Глава НАЗК Наталія Корчак зазначила, що, незважаючи на проблеми, електронне декларування запрацювало і через чотири дні процес буде успішно завершено.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Залишилося 4 дні і 4 ночі, - НАЗК не буде продовжувати терміни е-декларування

На засіданні було ухвалено рішення про те, що співробітники НАЗК домовляться про спільний графік цілодобових чергувань з адміністратором системи - держпідприємством Українські спеціальні системи до завершення процесу електронного декларування.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики