Цензор.НЕТ

27.10.16 16:29

Луценко в листопаді відвідає Гаагу й візьме участь у заходах Міжнародного кримінального суду, - Єнін

Генпрокурор України Юрій Луценко в листопаді, відвідає Гаагу й візьме участь у заходах на полях Генеральної асамблеї Міжнародного кримінального суду.

Про це заявив заступник Генпрокурора України Євген Єнін в коментарі 112 Україна, передає Цензор.НЕТ.

"Протягом наступного місяця очікуємо візит Генерального прокурора України в Гаагу, під час якого відбудеться його участь у заходах, які відбуватимуться на полях Генеральної асамблеї Міжнародного кримінального суду, і обговорить перспективи та можливі терміни розгляду клопотання української сторони Міжнародним кримінальним судом", - сказав Єнін.

За його словами, на цьому етапі опрацьовують механізми взаємодії з Міжнародним кримінальним судом.

Читайте також: ГПУ і Міжнародний кримінальний суд досягли порозуміння щодо алгоритму притягнення до відповідальності Януковича, керівництва РФ і підконтрольних їм терористів, - Єнін

"Є дві заяви Верховної Ради, якими була поширена юрисдикція Міжнародного кримінального суду на злочини, які було скоєно під час Революції гідності. Друга заява стосувалася злочинів, скоєних на території АР Крим і подій на Донбасі.

Дивіться: Луценко не відкидає передачу справ щодо Євромайдану в Міжнародний кримінальний суд: Делегація з Гааги прибуде в Україну цього тижня. ВIДЕО

Ми обговорили шляхи, яким чином посилити аргументацію представників прокурора Міжнародного кримінального суду щодо можливого розгляду зазначеного виробництва цим судом. На цьому етапі між нами є спільне бачення шляхів руху вперед", - пояснив ситуацію Єнін.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики