Цензор.НЕТ

27.10.16 18:30

Спроби залякати САП і НАБУ не припинялися з моменту їх утворення, - Холодницький

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявляє, що спроби залякати САП і Національне антикорупційне бюро не припинялися з моменту їх утворення.

ПРО це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал "112 Україна".

"Спроби поставити НАБУ і САП в якісь рамки фактично не припинялися з моменту їх утворення. Це і питання підслідності, це і питання витребування проваджень, право, надане законом. Тобто постійно якісь спроби поставити в рамки. Але ми не створені для того, щоб стати в чиїсь рамки. Суспільство хотіло незалежних органів, які будуть робити, ми цю роботу робимо. Ні в які рамки ні НАБУ, ні САП ставати не збираються. Єдині рамки, які нас обмежують - рамки закону. І крапка", - заявив Холодницький.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Холодницький про е-декларацію: Сьогодні не піду з роботи, поки не заповню

За словами Холодницького, над антикорупційними органами намагаються демонструвати владу.

"Тиск - поняття досить широке. Я б більше сказав про спроби налякати, залякати, спроби показати свою силу над антикорупційними органами шляхом численних звернень, відкриттям численних проваджень. Суспільству не буде цікаво, про що провадження. Не буде цікаво, що квартира в Куп'янську (Ситника) - це повного тезки. Суспільство почує, що проти директора НАБУ чи керівника САП відкрито, наприклад, 15 проваджень. "Ой, які вони всі злочинці". Маніпуляція цифрами. Можливо, це мета. Ми просто робимо свою роботу... Вчора вже буквально завершено було провадження щодо ОПЗ. Знову, тільки ми оголосили про відкриття матеріалів сторонам, у Фейсбуці хвиля критики і звинувачень. Тому собаки гавкають, караван іде", - розповів антикорупційний прокурор.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики