Цензор.НЕТ

28.10.16 18:46

Прем'єр Нідерландів Рютте намагається переконати опозицію підтримати асоціацію з Україною

Прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте намагається переконати опозицію в парламенті підтримати ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Про це Рютте сказав сьогодні на своїй щотижневій прес-конференції, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

За даними нідерландських ЗМІ, поки що прем'єр намагається знайти підтримку в Сенаті, де уряд не має більшості. Він хоче знайти рішення, яке б врахувало позицію тих, хто голосував проти ратифікації угоди на референдумі в квітні.

Рютте вважає вкрай важливим, щоб Угоду про асоціацію Україна-ЄС було ратифіковано. "Це має значний вплив на стабільність в Європі", - наголосив він. Рютте сподівається в найближчий день переконати опозицію підтримати Угоду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Клімкін на переговорах у Нідерландах наголосив на неможливості внесення змін до тексту Угоди про асоціацію з ЄС

Крім того, прем'єр Нідерландів на прес-конференції вказав на бомбардування російськими літаками сирійського міста Алеппо. "Європа повинна діяти єдиним фронтом проти такої агресії", - підкреслив він.

Нагадуємо, в липні 2015 року парламент Нідерландів завершив процедуру ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Проте 6 квітня 2016 року в Нідерландах відбувся консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Проти проголосував 61% учасник референдуму, явка становила 32,28%.

Також читайте: Порошенко закликає Рютте знайти взаємоприйнятний варіант розблокування ратифікації Угоди про асоціацію Нідерландами

22 вересня прем'єр-міністр Нідерландів Рютте заявив, що його країна може не ратифікувати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС у частині введення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики