Цензор.НЕТ

28.10.16 21:29

Електронні декларації будуть перевіряти лише "в окремих випадках", - НАБУ

Національне антикорупційне бюро України повідомило, що братиме участь у перевірці інформації, що міститься в електронних деклараціях чиновників, лише в окремих випадках.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті НАБУ.

"Перевірка декларацій на предмет незаконного збагачення і внесення до них завідомо недостовірних даних є обов'язком Національного агентства з питань запобігання корупції (відповідно до закону України "Про запобігання корупції"), - нагадали у відомстві.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАБУ розпочало аналітичну перевірку інформації про "нерухомість Луценка" на предмет корупції

Національне антикорупційне бюро буде долучатися до перевірки відомостей в окремих випадках. А саме:

- за зверненням самого НАЗК;

- у відповідь на публікації в ЗМІ щодо висвітлення фактів про незаконне збагачення декларантів або надання ними завідомо недостовірних даних;

- у разі виявлення відомостей, які можуть свідчити про незаконне збагачення або внесення завідомо недостовірних даних фігурантами проваджень, які розслідують детективи НАБУ.

"Факти, виявлені в ході таких перевірок з боку НАБУ, будуть свідчити про незаконне збагачення осіб, які не є підслідними Бюро, є підставою для порушення кримінального провадження з боку інших правоохоронних органів. Також звертаємо увагу, що проведення тотальних перевірок даних, що містять електронні декларації, покладено на НАЗК", - відзначили в НАБУ.

Зі свого боку Антикорупційне бюро готове надати методологічну допомогу НАЗК у роботі з поданими деклараціями.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики