Цензор.НЕТ

29.10.16 16:13

"Справу про "Сухолуччя" можна завершити щонайбільше за півроку-рік", - Горбатюк про заволодіння Януковичем землями на Київщині

Розслідування того, як Віктор Янукович отримав мисливські угіддя "Сухолуччя" (Київська область), можна завершити максимум за рік.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив керівник департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк в інтерв'ю "Дзеркалу тижня".

"Потрібно завершувати кожний окремий, хоч і маленький епізод. Наприклад, у направленому до суду епізоді щодо виконавців у провадженні про Сухолуччя (колишній керівник КОДУ Віра Ульянченко та низка фізичних осіб з оточення Януковича, яким інкримінується заволодіння держвласністю в інтересах екс-президента- ред.) санкція статті вже передбачає конфіскацію", - сказав він.

За словами Горбатюка, для того, щоб провести цю конфіскацію, ГПУ не треба завершувати велику справу стосовно злочинної організації.

Читайте також: "Коли Луценко прийшов на посаду генерального прокурора, я відразу ж вручив йому пакет документів про тиск на мене з боку попереднього керівництва", - Горбатюк

"Усі вироки щодо невеликих епізодів ляжуть в основу обвинувачення щодо злочинної організації, і цих епізодів - тисячі, оскільки організації інкримінується діяльність в період 2010-2014 рр.", - розповів Горбатюк.

Він також підкреслив, що якщо ГПУ буде розслідувати все разом, справа затягнеться на 10-20 років. "Тому логіка така: ми отримуємо вироки за окремими епізодами і збираємо їх у велику справу щодо злочинної організації. У законі прописано, що в разі наявності проваджень щодо виконавців складуть "велику" справу, і ми тоді вже в максимально стислі терміни отримуємо вирок у цілому щодо справи про злочинну організацію", - зазначив Горбатюк.


Читайте також: "Сергію, ви хочете, щоб ми разом із вами лягли в братську могилу?" - Матіос - Горбатюку

"Справу про "Сухолуччя" за підозрою організатора, якого розшукують, можна завершити максимум за півроку-рік, а якщо буде бажання швидко її розглянути, можна встигнути і за 4 місяці. У разі обвинувального вироку після завершення справи все арештоване майно повинне бути повернуте державі", - додав він.


Нагадаємо, у вересні Міністерство екології та природних ресурсів підготувало і направило на узгодження з іншими державними органами проект указу Президента "Про створення національного природного парку "Дніпровсько-Тетерівський", який планується створити на базі мисливських угідь екс-президента Віктора Януковича "Сухолуччя".
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики