Цензор.НЕТ

29.10.16 14:58

10 жителів Волині, серед яких 4 підлітки, блокували машину прикордонників і погрожували їм

Вночі в Любомльському районі Волинської області 10 місцевих жителів спробували блокувати прикордонний наряд, який охороняв державний кордон.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу, близько 2:00 неподалік від кордону правоохоронці помітили чоловіка і зупинили його для перевірки. Він виявився місцевим жителем і почав висловлювати невдоволення.

Через деякий час прикордонний наряд почали переслідувати невідомі на двох машинах і провокувати патрульний автомобіль. Прикордонники зупинилися. З машин вийшли 10 осіб. Вони почали, погрожуючи, вимагати від правоохоронців залишити ділянку.

Прикордонний наряд затримав правопорушників. Під час перевірки встановлено, що всі вони - місцеві жителі. Семеро з них документів при собі не мали, 4 виявилися неповнолітніми. Один із затриманих вже неодноразово потрапляв в поле зору прикордонників за організацію протиправної діяльності на цьому напрямку.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Пограничникам на Закарпатье угрожали расправой, злоумышленники сорвали номера со служебной машины
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики