Росія направила до Сирії підводні човни з крилатими ракетами, - The Sunday Times

47375 308

Росія направила до берегів Сирії три підводні човни з крилатими ракетами.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Дождь", про це пише The Sunday Times, посилаючись на джерело у флоті Великобританії.

За інформацією видання, Росія відправила два ядерні підводні човни класу "Акула" (в російській класифікації - "Щука-Б") і дизельно-електричного класу "Кіло" ( "Варшав'янка"). За даними газети, вони увійшли в Північну Атлантику з баз, розташованих біля Мурманська.

Джерело в британському флоті розповіло, що підводні човни приєдналися до групи кораблів, очолюваної авіаносцем "Адмірал Кузнєцов". Вона прямує в бік Середземного моря.

Читайте також: Росія відкликала заявку на дозаправку крейсера "Адмірал Кузнєцов" в Іспанії після критики з боку Євросоюзу

За словами співрозмовника газети, підводні човни можуть бути оснащені крилатими ракетами "Калібр". Він сказав, що російська група кораблів перебуває біля північного африканського узбережжя "в режимі очікування".


Група на чолі з "Адміралом Кузнєцовим" вирушила з Сєвєроморська в Середземне море 15 жовтня, при цьому Росія не називала конкретну мету походу. Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг висловлював припущення, що кораблі можуть бути використані для нанесення ударів по сирійському Алеппо.