Незабаром державні закупівлі в Міноборони демонополізують, - Булатов

3798 17

У Міноборони найближчим часом відбудеться ситуативне примирення різнополярних груп впливу у сфері держзакупівель.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав написав екс-військовослужбовець 92-ої бригади, колишній міністр із питань молоді та спорту Дмитро Булатов, передає Цензор.НЕТ.

"Незабаром державні закупівлі в Міноборони будуть демонополізовані. З невеличкими кадровими змінами - вхід/вихід. Подальша орієнтація на результат: якість, ціна, строки. Відбудеться ситуативне примирення різнополярних груп впливу. "Зняття скальпів" в осяжному майбутньому не планується", - розповів він.

Також читайте: "Так "елегантно" порушити роботу структур Міноборони - це треба вміти. Якщо Бірюкову за це орден дадуть, я не здивуюся", - волонтер Касьянов про скандал із постачанням зимової форми для ЗСУ

Нагадаємо, раніше ЗМІ стало відомо про скандал із постачанням і пошиттям форми для українських військовослужбовців. Зокрема, президент асоціації "Укрлегпром" заявив: "Є побоювання, що постачання обмундирування для ЗСУ буде зірвано, а бюджетні гроші не освоєно: швейні підприємства відмовляються від участі в тендерах". Пізніше стало відомо, що "швейники" відмовилися працювати з МО. Зимова форма в армії буде в кращому випадку до кінця грудня і її не вистачить, щоб закрити потреби". У Міноборони заявили, що "100% особового складу забезпечено формами, зокрема і зимовими", а найближчим часом бійці ЗСУ отримають флісові куртки й утеплені черевики з високими берцями. Президент Порошенко, у свою чергу, заявив, що "сьогодні український воїн нагодований, одягнений, взутий, навчений і озброєний".

Також про цю ситуацію писав у своєму блозі "Провал держзакупівель у Міністерстві оборони" головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.