Цензор.НЕТ

31.10.16 12:11

Наступного тижня Рада розгляне питання ЖКГ, фінансів і банківської діяльності, охорони здоров'я, дерегуляції та правоохоронної діяльності

На наступному пленарному тижні Верховна Рада має намір розглянути питання ЖКГ, фінансів і банківської діяльності, охорони здоров'я, а також блок питань щодо дерегуляції та правоохоронної діяльності.

Про це спікер Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив у ході сьогоднішнього засідання погоджувальної ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter парламенту.

"Вiвторок починаємо з питань житлово-комунального господарства, також завтра будуть розглядатися питання фінансів і банківської діяльності", - зазначив Парубій.

Читайте також: Рада схвалила в першому читанні заборону російських книг антиукраїнського змісту

У середу, за його словами, Рада розгляне питання охорони здоров'я, а в четвер - блок питань щодо дерегуляції та правоохоронної діяльності.

Нагадаємо, раніше спікер ВР Андрій Парубій повідомив, що глави парламентських фракцій домовилися завтра, 1 листопада винести на голосування Верховної Ради відмову від підвищення зарплати нардепам.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Голови фракцій вирішили завтра винести на голосування Ради відмову від підвищення зарплати нардепам: ми вміємо визнавати помилки, - Парубій. ВIДЕО

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики