Цензор.НЕТ

31.10.16 14:42

Україна зробила важливий крок, щоб порвати з корупцією. Вся Європа має аплодувати цьому, - Расмуссен про е-декларування

Колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен назвав впровадження в Україні системи електронних декларацій про доходи й активи чиновників "важливим кроком" у сфері боротьби з корупцією.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Серйозний інтерес, проявлений як з боку народу України, так і з боку тисяч чиновників, які заповнили форми (е-декларування, - ред.), демонструє сильну волю до боротьби з корупцією. Україна зробила важливий крок, щоб порвати з корупцією і забезпечити чисте й ефективне державне управління. Електронні декларації мають першорядне значення, і вся Європа має на це звернути увагу й аплодувати цьому важливому кроку", - цитує екс-генсека прес-служба фонду Rasmussen Global.

А. Фог Расмуссен зазначив, що ця система забезпечує повний доступ громадськості до активів і майна вищих державних посадових осіб і членів їхніх сімей, зокрема і Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та всіх членів уряду, а також народних депутатів, суддів, військових чиновників і представників Національного банку України.

Читайте також: Тепер НАЗК і інші антикорупційні органи повинні проаналізувати е-декларації чиновників і надати свої висновки, - Гройсман

"Це дійсно чудова система, яка більш прогресивна, ніж у багатьох західних державах", - наголосив колишній генсек НАТО.

Як повідомляли, в кінці травня поточного року А. Фог Расмуссена призначили позаштатним радником П. Порошенка.

Нагадаємо також, 30 жовтня о 00:00 завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб'єктів декларування, які посідають відповідальні й особливо відповідальні посади.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики