Цензор.НЕТ

31.10.16 15:25

"Позиція Гройсмана нагадує поведінку Медведєва: "Грошей немає, але Ви тримайтеся!", - вчені завтра пікетуватимуть Кабмін і ВР з вимогою збільшити фінансування. ДОКУМЕНТ

Українських вчених обурює той факт, що на науку в державному бюджеті-2017 передбачено виділення лише 0,16% ВВП. Із затребуваних 3,629 млрд грн з бюджету, їм пропонують лише 2,27 млрд грн, хоча, за їхніми підрахунками, для підтримки функціонування Академії наук необхідні 2,898 млрд грн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заяву колективу Національної академії наук (НАН) України.

3 листопада 2016 року вчені вийдуть на акцію протесту під Кабінет Міністрів і Верховну Раду.

Також читайте: Відплив наукового потенціалу з України набув масштабів стихійного лиха, - директор Держфонду фундаментальних досліджень

"Президія ЦК профспілки ухвалила рішення про проведення попереджувальної акції протесту 3 листопада 2016 року з пікетуванням Кабінету Міністрів і Верховної Ради України з такими вимогами до уряду і парламенту: 1. У проекті Державного бюджету України на 2017 рік прийняти до виконання ст. 36 і 48 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" з урахуванням етапів, визначених Прикінцевими та перехідними положеннями; 2. Беззастережне врахування в проекті Державного бюджету України на 2017 рік рішення Комітету Верховної Ради з питань науки і освіти від 5 жовтня 2016 року щодо фінансування науки, зокрема додаткового збільшення видатків за загальним фондом для НАН України на 628,48 млн грн; 3. Стовідсоткове забезпечення необхідного фонду оплати праці з урахуванням змін в оплаті праці в бюджетній сфері, які мають відбутися з 1 грудня 2016 року і наступного року", - сказано в заяві колективу НАН.

"У разі ігнорування законних вимог профспілки й академічної громадськості вважати за необхідне вже наступну акцію проводити під гаслами недовіри нинішній влади, відставки Кабінету Міністрів і проведення дострокових виборів до Верховної Ради України", - заявили українські вчені.

Акція протесту розпочнеться 3 листопада 2016 року поблизу Кабінету Міністрів о 9:30.нану проестнану проест

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики