Цензор.НЕТ

01.11.16 08:20

Росія становить загрозу для стабільності Великої Британії, - керівник контррозвідки МІ5

Росія становить загрозу, яка зростає, для стабільності Великої Британії і використовує всі сучасні інструменти, які має в розпорядженні, для досягнення своїх цілей.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це в інтерв'ю виданню The Guardian заявив керівник MI5 Ендрю Паркер.

"РФ використовує весь свій асортимент державних органів і повноважень, щоб підштовхнути свою зовнішню політику до більшої агресії - залучення пропаганди, шпигунства, саботажу і кібератак. Сьогодні Росія діє по всій Європі, у Великій Британії зокрема", - сказав він.

За словами Паркера, у Британії, як і раніше, перебуває багато російських офіцерів розвідки. Але замість холодної, настав час кібервійни.

Також читайте: Британія у 2017 році направить в Естонію 800 військових і бронетехніку: "Це вже не просто натягування дроту, це серйозна військова присутність"

Керівник МІ5 також заявив, що Росія націлена на отримання секретної інформації, зокрема військової таємниці, інформації про діяльність промислових підприємств, економічні операції, зовнішню і внутрішню політику.

21 жовтня авіаносці РФ увійшли в Ла-Манш, прямуючи до Сирії. Британські війська було приведено в повну бойову готовність.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики