Цензор.НЕТ

14.11.16 16:14

Україна готова до ефективної співпраці з новим керівництвом Молдови і Болгарії, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що Київ готовий співпрацювати з керівництвом Молдови і Болгарії, яке оберуть народи цих країн.

"У будь-якому випадку ми готові до ефективної співпраці як з Молдовою, так і з Болгарією", - сказав П. Порошенко журналістам у Стокгольмі, відповідаючи на питання щодо перемоги на виборах у Молдові та Болгарії проросійських кандидатів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він також висловив надію, що "безвідповідальні дискусії, які відбувалися під час цих кампаній, не буде втілено в життя після виборів".

Також читайте: Вони дуже відомі політики, - Порошенко закликав не навішувати "проросійські" ярлики на новообраних президентів Болгарії і Молдови

"Мені не подобається ідея, коли ми називаємо різні країни або їхніх політиків проросійськими. Я впевнений, що політики мають бути проєвропейськими, промолдавськими, проболгарськими. Це ті позиції, яких ми від них очікуємо", - сказав П. Порошенко.

Нагадаємо, на виборах у Болгарії проросійський кандидат Румен Радев набрав 59,35% голосів виборців, а в Молдові ЦВК опрацювала 99,9% бюлетенів, і проросійський кандидат Ігор Додон оголосив про свою перемогу.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики