Цензор.НЕТ

16.11.16 09:34

Санкції з РФ можуть бути зняті тільки в разі повного виконання Мінських домовленостей, - Олланд

Санкції з Росії можуть бути зняті тільки в разі повного виконання Мінських домовленостей.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу посольства України у Франції, про це заявив президент Франції Франсуа Олланд в ефірі телеканалу France 24.

"Санкції з РФ можуть бути зняті тільки в разі повного виконання Мінських домовленостей", - сказав президент Франції.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Німеччина підтримує політику санкцій проти РФ, поки Росія не забереться з України, - Яценюк після зустрічі з Меркель

Нагадаємо, в 2014 році Євросоюз, США й інші країни ввели санкції щодо РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювалися і продовжувалися. Були припинені переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введена заборона на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб із РФ і заморожені їхні активи, введені обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Всього в санкційні списки потрапили 151 людина і 37 юридичних осіб. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних і оборонних структур.


У серпні 2014 року Росія ввела пакет заходів у відповідь на санкції Євросоюзу, США, Австралії, Канади та Норвегії. Так звані "контрсанкціі" являли собою заборону терміном на один рік на імпорт у РФ із цих країн фруктів, овочів, молочної та м'ясної продукції.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики