Цензор.НЕТ

20.11.16 19:56

Порошенко прогнозує, що компроміс між Україною та Нідерландами в питанні ратифікації Угоди про асоціацію з ЄС буде знайдено

Президент Петро Порошенко прогнозує, що взаємоприйнятний компроміс між Україною, Європейським Союзом і Нідерландами для завершення ратифікації угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі буде знайдений.

Про це він сказав у зверненні з нагоди Дня гідності і свободи, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Читайте також: Якщо ЄС не зможе завершити процес ратифікації асоціації з Україною, то це буде поганим сигналом для країн "Східного партнерства", - посол Польщі Пєкло

"Ми реалізували 144 пункти Плану дій з візової лібералізації, здійснивши при цьому низку надзвичайно важливих для нас самих реформ. Цього тижня Рада Євросоюзу одностайно ухвалила рішення, яким визнала повне виконання Україною всіх зобов'язань. Вона задекларувала чітку політичну волю Союзу та всіх його членів надати нам безвізовий режим найближчим часом, після узгодження деяких суто внутрішніх процедур Європейського Союзу", - нагадав глава держави.

Читайте також: Ратифікацію асоціації Україна-ЄС саботують популісти в Європі, - Шульц

"Мої переговори з лідерами інституцій та держав-членів Європейського Союзу також дають підстави прогнозувати, що буде знайдено взаємоприйнятний компроміс між Україною, Євросоюзом та Нідерландами і ратифікацію Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі буде завершено", - сказав Президент.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики