Цензор.НЕТ

21.11.16 13:43

Кирил заявив, що не допустить незалежності УПЦ від Московського патріархату: Київ - це духовна колиска Святої Русі

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил заявив про неуспішність спроб відокремити Українську православну церкву від Московського патріархату.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"Наша Церква ніколи не залишить у біді своїх побратимів в Україні і не відмовиться від них. Ми ніколи не погодимося на зміну священних канонічних меж нашої Церкви, бо Київ - це духовна колиска Святої Русі, як Мцхета для Грузії або Косово для Сербії", - заявив патріарх у понеділок на урочистому заході в храмі Христа Спасителя у Москві з нагоди свого 70-річчя.

Читайте також: Окупанти систематично порушують права вірян УПЦ КП у Криму, - Мінкульт

Як зазначив предстоятель, сьогодні Українську церкву намагаються втягнути "в глибокий конфлікт, що розділяє суспільство, і зробити її заручницею цього конфлікту".

"Відбуваються насильницькі захоплення храмів, ігноруються рішення судів, ведеться інформаційна кампанія проти Церкви, в українському парламенті пропонуються законопроекти, мета яких - дискримінувати і поставити в дуже важкі умови найбільшу релігійну громаду країни", - заявив він.

За словами патріарха, як правило, дискримінаційні законопроекти проти канонічної Церкви в Україні пропонують ті депутати, які надають підтримку розколу або є греко-католиками або атеїстами.

"З боку Української греко-католицької церкви тривають агресивні й образливі напади на нашу Церкву в цілому, а також на канонічне православ'я в Україні", - констатував патріарх.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики