Цензор.НЕТ

23.11.16 11:30

Екс-ватажок "ЛНР" Болотов створює організацію "Єднання", щоб відродити проект "Новоросія", - Тимчук

Колишній ватажок терористичної організації "ЛНР" Валерій Болотов, який перебуває в Росії, поширює інформацію про створення громадсько-політичного руху "Єднання".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив на Фейсбуці парламентар від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

"Головною метою цієї структури задекларовано об'єднання сил "республік Донбасу" з колабораціоністськими рухами Харківської, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей у боротьбі за повне відділення від України. Програмою руху передбачено "вихід" "ЛНР" із територіальних кордонів Луганської області та відродження проекту "Новоросія" (від'єднання областей Півдня і Сходу України та створення єдиної "держави" з подальшим входженням до складу РФ)", - пише він.

"Першочерговим завданням руху визначено його реєстрацію в "органах юстиції" "ЛНР", що зараз є малоймовірним через конфлікт Валерія Болотова з Ігорем Плотницьким", - додав депутат.

Також читайте: Екс-депутату райради Луганщини висунули звинувачення в сепаратизмі за організацію "референдуму"

Нагадаємо, 14 серпня 2014 року тодішній ватажок терористичної організації "ЛНР" Валерій Болотов заявив, що "тимчасово" йде у відставку у зв'язку з пораненням.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики