"Навряд чи можна щось напсувати у цих стосунках. Вони зовсім на дні", - Пєсков про ситуацію у відносинах Росії і США

8734 30

Москва готова відновлювати діалог зі США.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РІА Новости, Москва готова вибудовувати добрі, взаємовигідні та рівні відносини зі США і розраховує на взаємність Вашингтона; при цьому російська сторона зазначає, що термін "перезавантаження" себе скомпрометував, заявив прес-секретар президента Дмитро Пєсков.

"Я хочу нагадати слова президента Путіна, він неодноразово і з різних приводів говорив про бажання вибудовувати добрі, взаємовигідні та рівні відносини зі США. Тобто в цьому випадку президент завжди відзначав, що розраховує на взаємність із боку Вашингтона", - сказав журналістам Пєсков, нагадавши, що зараз "рівень наших двосторонніх відносин залишає бажати кращого".

"Навряд чи можна щось нашкодити в цих відносинах. Вони зовсім на дні, але, безумовно, ми розраховуємо на те, що діалог буде відновлено, і почнеться непростий і зрозуміло, що не швидкий процес виведення відносин у конструктивне русло", - додав прес-секретар керівника держави.

При цьому представник Кремля зазначив, що з оцінками Трампа про те, що новий формат відносин із Москвою необов'язково буде перезавантаженням, "можна погодитися".


"Слово, дійсно, дещо себе скомпрометувало, бо наслідки цього перезавантаження, дійсно, зовсім не ті, які ми хотіли би бачити. Термін у цьому випадку не має ніякого значення, головне - це бажання і демонстрація готовності піти на нормалізацію відносин", - сказав Дмитро Пєсков.