Цензор.НЕТ

25.11.16 14:55

Ніхто не думав, що в наш час в Україні голодуватимуть люди, - Рева про ситуацію на окупованих територіях

Україна не належить до країн групи ризику щодо забезпечення продовольчими товарами, але з огляду на військові дії на Сході, маємо проблеми із забезпеченням продуктами харчування наших громадян на окупованій території.

Про це міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив на зустрічі з представниками Всесвітньої Продовольчої Програми (ВПП) в Україні місії ООН, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби відомства.

"Уряд разом із вітчизняними громадськими об'єднаннями та міжнародними організаціями робить все можливе, щоб вирішити цю проблему, - сказав міністр. - Можливості української влади забезпечити вдосталь продуктами харчування наших громадян за лінією розмежування обмежені доступом на непідконтрольні нам території, тому ми щиро раді допомозі міжнародних організацій", - заявив він.

Читайте також: Викликає стурбованість ситуація з оплатою електроенергії та водопостачання на окуповані території, - Сайдік

Представник ВПП в Україні Дорте Еллехаммер повідомила, що саме в напрямку продовольчої безпеки нужденних в Україні організація працює вже два роки. Чималу допомогу було надано за готівкові перекази.

"Ми так робили, щоб підтримати економіку України, - сказала пані Еллехаммер. - На наступний рік ми вже маємо затверджений проект щодо продовольчої допомоги. І значна частина наших адресатів - це саме внутрішньо переміщені особи. Ми також хочемо мобілізувати населення для роботи в цьому напрямку", - зазначила вона.

Також читайте: Росія не збирається виконувати Мінські угоди: "військторг" продовжує працювати, - Ірина Геращенко

Дортен Еллехаммер також повідомила про можливість допомогти нужденним харчами на окупованій частині України.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики