Цензор.НЕТ

29.11.16 12:02

Російські хакери можуть намагатися вплинути на вибори в Німеччині, - голова розвідки ФРН Каль

Російські хакери можуть здійснювати кібератаки на Німеччину з метою вплинути на результати виборів у цій країні в 2017 році.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду", про це заявив новий керівник німецької розвідки BND Бруно Каль в інтерв'ю Süddeutsche Zeitung.

"Є дані, що кібератаки відбуваються з метою створення політичної невизначеності. Існує свого роду тиск на суспільний дискурс про демократію, що є неприйнятним", - сказав він.

Також читайте: На сайт Єврокомісії вчинено потужну кібератаку

Глава німецької розвідки підтвердив, що в хакерських атаках під час виборчої кампанії в США виявлено слід Росії. "Держава в ролі виконавця - це технічно складно, проте є певні докази того, що держава щонайменше терпимо до цього ставилася", - зазначив Каль.

За його словами, подібна загроза продовжує рости в Німеччині, де наступного року також відбудуться вибори. "Європа перебуває у фокусі таких підривних дій, а Німеччина особливо", - сказав він.

Читайте також: Білий дім заявив про готовність США відповісти на кіберзагрози РФ: "Ми зробимо це в той час і в тому місці, які ми самі оберемо"

На його думку, необхідно публічно обговорювати те, що відбувається, оскільки відбувається тиск на громадську думку і на демократію. "Розвідслужби раніше приділяли більше уваги державам і їхнім керівникам. Сьогодні виклики і загрози стали різноманітнішими, а учасники гри - більш багатоликими", - зазначив Каль.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама заявив, що у Вашингтона є "чіткі докази" причетності Росії до кібератаки на США.


Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики