Цензор.НЕТ

29.11.16 20:19

Бойовики передали тіла 2 загиблих під час оборони донецького аеропорту військовослужбовців, - Міноборони

Бойовики передали українській стороні тіла двох військовослужбовців, вони будуть направлені на експертизу.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив начальник Управління військово-цивільної співпраці Міноборони Олексій Ноздрачов, передає Цензор.НЕТ.

"Для впізнання цих загиблих треба трохи часу, оскільки воно буде здійснюватися шляхом забору ДНК і звіркою з існуючою базою ДНК. Цим будуть займатися відповідні правоохоронні органи та експертна служба МОЗ. На сьогодні тіла привезли в Дніпро, їх передадуть у правоохоронні органи та відповідне бюро судово-медичної експертизи.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бойовики погодилися передати Україні тіла двох військових, - Міноборони

За нашою інформацією, це тіла загиблих під час оборони донецького аеропорту. Вони загинули при виконанні завдань і були поховані як невідомі в Донецьку. Нам вдалося забрати ці тіла та організувати їх транспортування з тимчасово непідконтрольної території в Дніпро", - розповів Ноздрачов.

Представник Міноборони повідомив, що переговори щодо цих двох військовослужбовців велися два тижні, а взагалі цей процес ніколи не закінчується.

Також читайте: Групами цивільно-військової співпраці ЗСУ за 2 роки із зони АТО вивезено останки 989 захисників України, - Міноборони

"Зараз близько 90 військовослужбовців ЗСУ вважаються безвісти зниклими. Це статистика тільки ЗСУ. Відповідна робота ведеться. За 2 роки ЗСУ вдалося організувати доставку та ідентифікацію майже всіх, за винятком цих 90 осіб", - зазначив він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики