Цензор.НЕТ

01.12.16 11:10

Єдина база даних внутрішньо переміщених осіб не відповідає потребам Міністерства з питань окупованих територій, - Тука

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб вважає, що єдина інформаційна база даних внутрішньо переміщених осіб не відповідає потребам відомства.

Про це повідомив на прес-конференції заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Є велика кількість питань, які ми повинні знати, але, на жаль, нинішня база даних не відповідає тим критеріям, які потрібні нам, які потрібні нашому міністерству. Це не в докір Мінсоцполітики, просто у нас різні завдання", - сказав він.

Тука зазначив, що Міністерство з окупованих територій, зокрема, цікавить розподіл людей за статтю, віком, фахом, належність до сільської або міської місцевості, а також стосовно переваг щодо їх майбутнього.

Також читайте: Через конфлікт на Донбасі 160 тис. українців приїхали до Білорусі, з них 2 тис. просять притулку, - комісар ООН у справах біженців

Як повідомляли, 3 жовтня Міністерство соціальної політики запустило єдину інформаційну базу даних переселенців по всій Україні.

Станом на 21 листопада Міністерство соціальної політики поставило на облік 1 664 726 вимушених переселенців із зони проведення антитерористичної операції (АТО) й анексованого Росією Криму.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики