Цензор.НЕТ

06.12.16 08:28

Україна і Канада домовилися про співпрацю в сфері поліцейської освіти, - Аваков

Наступного року Канада й Україна активізують співпрацю у сфері поліцейської реформи освіти.

Про це розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков за результатами переговорів із міністром громадської безпеки Канади Ральфом Гудейлом в Оттаві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми обговорили співпрацю між Україною та Канадою впродовж останніх років, а також питання продовження взаємодії на 2017-2018 рр. стосовно реформування поліції та освіти, на якій хочемо зосередитися", - сказав Аваков.

Також читайте: Україна - не ідеальна, але дуже старається, - міністр міжнародної торгівлі Канади Фріланд

Він додав, що Україна дуже зацікавлена у передовому підході до надання профільної поліцейської освіти в Канаді.

"Ми вже практично затвердили концепцію підготовки й освіти поліцейських сил. Це буде трирівнева система, у рамки якої вписується взаємодія з канадцями. У нас не буде точної копії поліцейських академій США чи Канади, але щось подібне із власними елементами. Вийде краще", - запевнив міністр.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Аваков має намір перервати робочий візит у Канаду, - "Українські новини"

Він констатував, що Канада готова наступного року наростити співпрацю у безпековій сфері з Україною. "На переговорах питання стояли не таким чином, ніби щось закінчилося і треба починати нове, а як нарощувати взаємодію у 2017-му", - зазначив глава МВС.

Міністр наголосив, що програми співпраці між правоохоронцями Канади та України "йдуть нон стоп".

Читайте також: Канада ввела санкції щодо шести депутатів Держдуми від окупованого Криму

"Програми тривають, вони нікуди не зникли. Прямо зараз група наших поліцейських перебуває у відрядженні в Торонто, де бере участь у тренінгах та консультаціях. Одночасно із цим 20 канадських поліцейських працюють за спеціальною навчальною програмою у Києві", - наголосив він.

За його словами, із канадською стороною було також проговорено питання взаємодії щодо тренінгового центру біля Києва і "ще кілька важливих тем, які не підлягають розголосу".

"Я задоволений позицією міністра Гудейла. Він - великий друг України", - підсумував Аваков.

Також читайте: Канада і США повинні разом протистояти викликам Росії, - голова МЗС Діон про співпрацю з адміністрацією Трампа
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики