Цензор.НЕТ

06.12.16 20:27

Конкурсна комісія обрала держсекретарем Міністерства з окупованих територій Злакомана

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Сергія Злакомана державним секретарем Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

На даний момент Злакоман є заступником міністра - керівником апарату Міністерства з окупованих територій.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Конкурсна комісія обрала держсекретарем МЗС Зайця

Злакоман народився 23 вересня 1980, закінчив Харківський державний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

З лютого 2001 до березня 2004 року працював юрисконсультом в ЗАТ "Завод залізобетонних виробів".

З квітня 2004 по березень 2005 року - юрисконсульт ТОВ "Дельта Сервіс".

З березня 2005 по січень 2008 року Злакоман працював у Кіровоградській обласній державній адміністрації на посадах помічника голови патронатної служби голови обладміністрації, помічника заступника голови обладміністрації, начальника відділу забезпечення діяльності керівництва апарату.

З вересня 2008 по грудень 2012 року - директор ТОВ "Кіровоградпресгрупа".

З жовтня 2012 по вересень 2015 року - начальник юридичного відділу ТОВ "Дельта-Сервіс".

У вересні 2015 року - консультант патронатної служби голови адміністрації апарату Київської обласної державної адміністрації.

З вересня 2015 по травень 2016 року він працював у Державному агентстві з питань відновлення Донбасу на посадах начальника відділу з питань розвитку та підтримки громад управління з питань відновлення інфраструктури, розвитку і підтримки громад; начальника управління адміністративно-організаційної діяльності.

Також читайте: "Я не буду працювати з тими, кого мені нав'язують цинічно і нахабно", - Омелян про призначення держсекретаря

Також конкурсна комісія обрала резервним кандидатом Олега Немчинова, який протягом року має право бути призначеним держсекретарем, якщо Злакоман відмовиться від посади або станеться форс-мажор.
Немчинов є головою військово-цивільної адміністрації сіл Комінтернове, Водяне та Заїченко Волноваського району Донецької області.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики