Цензор.НЕТ

07.12.16 19:06

Конкурсна комісія обрала держсекретарем Міністерства охорони здоров'я Шолойко

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Наталю Шолойко державним секретарем Міністерства охорони здоров'я.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії в середу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

На даний момент Шолойко є заступником директора з реєстрації фармаконагляду державного підприємства "Державний експертний центр".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Конкурсна комісія обрала держсекретарем Міноборони Дубляна

Також конкурсна комісія мала обрати резервного кандидата, який протягом року мав би право бути призначеним держсекретарем, якщо Шолойко відмовиться від посади чи станеться форс-мажор, але інші кандидати не набрали мінімально необхідної кількості балів.

Сама Шолойко набрала всього 11,74 бала з 20 можливих, у зв'язку з чим комісія має намір рекомендувати Кабінету Міністрів призначити її держсекретарем із випробувальним терміном.

Раніше Кабінет Міністрів оголосив конкурси на держсекретарів 18 міністерств, а також держсекретаря уряду, першого заступника держсекретаря і 4 заступників держсекретаря. До призначення держсекретарів їх повноваження виконують заступники міністрів - керівники апаратів, але не довше ніж до 1 січня 2017 року. У грудні 2015 року Верховна Рада запровадила інститут держсекретарів.

Також читайте: Омелян має намір подати у відставку в разі призначення Галущака держсекретарем Мінінфраструктури
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики