Цензор.НЕТ

07.12.16 23:11

Стан дівчинки, яку мати покинула на 9 днів у квартирі, покращується, - уповноважений з прав дитини Кулеба

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба написав нові подробиці ситуації, в якій мати закрила в квартирі двох малолітніх дітей на 9 днів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

"Щойно закінчився суд. Владу взяли під варту. Її адвокати намагались спростувати рішення суду, аргументуючи, що в неї маленька дитина. Але на той час уже було рішення про відібрання новонародженої дитини, тому старання адвокатів виявились марними", - підкреслив Кулеба.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Суд заарештував на 2 місяці без права внесення застави 20-річну матір, яка заморила голодом дитину

Уповноважений Президента також описав деякі факти з життя горе-матері: "У 20 років троє дітей (юридично від 2-х, а фактично від 3-х чоловіків). Влада - дівчина з багатодітної сім'ї, де була четвертою дитиною. Зі слів близького родича, вона була в родині найлегковажнішою. Як наслідок - завагітніла в 16 років".

Кулеба зазначає, що дивлячись на сторінки Влади в соціальних мережах і чуючи відгуки родичів - ніхто навіть не міг уявити, що таке могло статися.

"Усі близькі в шоковому стані від того, що сталося. Також вони хочуть брати участь у вихованні цих дітей. Усіх родичів та друзів будуть допитувати в ході розслідування. Сподіваємось, що стане відомо більше інформації про те, що трапилось. Зі свідчень родичів, друзів та Інтернет-листування Влади стало відомо, що вона постійно зверталась до них із проханням про фінансову допомогу, говорячи, що Аня (дівчинка, яка залишилася живою) має пухлину головного мозку і потребує постійного лікування (це лікарі спростували). Також деякі з близьких родичів до останнього не знали, що у Влади повинна була з'явитися третя дитина", - додав Кулеба.

Також читайте: Матері, яка заморила голодом однорічного сина, повідомили про підозру в безвідповідальності, - прокуратура

Також патрульна поліція повідомила, що викликів у квартиру, де були закриті діти, не було.

"Хочу ще раз наголосити, що інформація про виклик поліції, яка була оприлюднена в моїй попередній публікації, була отримана зі свідчень сусідів, які спочатку говорили, що чули, як діти плачуть і що поліція приїжджала, а вже наступного дня відмовлялися від своїх слів і не хотіли спілкуватись. Думаю, що коли допитають сусідів, буде більш зрозуміло, як було насправді", - пише уповноважений Президента.

Кулеба додав: "Стан Ані поступово покращується. Сьогодні дівчинку вже планували перевести до звичайної палати, але вирішили все ж залишити в палаті інтенсивної терапії, щоб обмежити її контакт з оточуючими. Адже для Ані навіть найменша увага сторонніх - великий стрес. До речі, відвідати доньку приходив біологічний батько і бабуся. Новонароджена дитина Влади в гарному стані. Доглядає за нею бабуся (мати співмешканця, від якого дитина)".

Читайте також: Трагедія з дітьми в Києві: правоохоронців до залишених матір'ю малюків ніхто не викликав, - патрульна поліція

Чиновник відзначає, що сьогодні засідала комісія з питань захисту дітей Голосіївської РДА щодо вирішення питання про позбавлення батьківських прав. Було прийнято рішення про підготовку та подання заяви до суду про позбавлення батьківських прав Владислави та Олексія, біологічного батька, щодо Ані.

"Ця історія ще раз доводить, що під віртуальним благополуччям дуже часто може приховуватись величезна проблема, яка закінчується трагедією. Всім державним органам потрібно приділяти особливу увагу таким сім'ям, щоб запобігати таким трагедіям", - резюмував Кулеба.

Нагадаємо, в Києві мати покинула на 9 днів маленьких дітей самих у квартирі, внаслідок чого однорічний хлопчик загинув. Дворічну дівчинку госпіталізували, її стан важкий. У дитини відмовляють органи.Джерело: http://ua.censor.net.ua/n418150

Також читайте: Матір, яка залишила на 9 днів малюків у квартирі, навмисне підперла двері в кімнаті, щоб вони не вибралися, - Кулеба розповів подробиці трагедії в Києві
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики