Цензор.НЕТ

08.12.16 19:03

Ліквідовано конвертаційний центр з оборотом понад 260 мільйонів гривень, - ДФС

Співробітники податкової міліції Полтавської області припинили діяльність конвертаційного центру з оборотом понад 260 мільйонів гривень, який діяв у м. Києві, Полтавській і Київській областях.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДФС.

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було встановлено ​​групу зловмисників, які створили схему з незаконного формування податкового кредиту для підприємств реального сектора економіки.

Отримані на рахунки підконтрольних організаторам підприємств з ознаками фіктивності грошові кошти за нібито придбані товари, проведені роботи та надані послуги в подальшому знімалися готівкою, і, за винятком 10-12% (винагорода за незаконну конвертацію), передавалися компаніям-замовникам.

Унаслідок проведених п'яти обшуків було виявлено та вилучено 54 печатки фіктивних підприємств, чорнову бухгалтерію, комп'ютерну техніку, а також документи з відтисками печаток та підписами "підставних" директорів компаній, які були підготовлені для використання в незаконній діяльності. Слідчі дії тривають.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики