Цензор.НЕТ

09.12.16 23:28

Генасамблея ООН прийняла резолюцію із закликом негайно припинити бойові дії в Сирії

Генеральна асамблея ООН 9 грудня переважною більшістю голосів прийняла резолюцію із закликом негайно припинити бойові дії в Сирії, забезпечити невідкладну доставку гуманітарної допомоги жителям країни, а також зняти облогу всіх міст, включаючи Алеппо.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Документ підготувала Канада. Резолюції Генеральної асамблеї ООН не носять обов'язкового характеру.

Нагадуємо, сирійські урядові сили та їхні союзники продовжують операцію з наступу на утримувані повстанцями райони міста Алеппо. Очевидці та спостерігачі 9 грудня повідомляють про обстріл і повітряні удари по утримуваних повстанцями територіях.

Сирійські правозахисники, які базуються в Лондоні, заявляють із посиланням на інформаторів у місті, що ракетні удари уряду фіксували протягом ночі і вранці 9 грудня.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Військова операція РФ у Сирії стала переконливим свідченням якісно посилених можливостей нашої армії і флоту, - Путін

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров 8 грудня оголосив, що сирійські сили "зупинили" операцію в східному Алеппо для евакуації цивільних. У той же час 9 грудня Лавров повідомив, що урядові сили в Сирії відновили бої "після гуманітарної паузи" і атаки триватимуть доти, поки "бандити все ще будуть в Алеппо".

В ООН повідомляють, що в зараз в оточеній частині сирійського Алеппо перебувають близько 100 000 осіб.

Також дивіться: Росія відправила чеченських контрактників у Сирію, - "Дождь". ВІДЕО

За останні тижні сирійські урядові сили відбили в повстанців близько 75% території східного Алеппо. Повстанці контролювали східну частину міста з 2012 року.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики