Цензор.НЕТ

12.12.16 11:46

Розслідування проти 2 нардепів, заступника голови облради та 3 суддів розпочато за результатами аналізу е-декларацій, - НАБУ

Національне антикорупційне бюро України почало розслідування семи кримінальних проваджень на підставі аналізу інформації, наведеної в електронних деклараціях.

Відомості про це внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань протягом 7-9 грудня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу НАБУ.

Два провадження зареєстровані за фактом внесення недостовірних даних народними депутатами (ст. 366-1 Кримінального кодексу України). Одне провадження - за фактом незаконного збагачення заступника голови облради (ч.3 ст. 368-2 КК України - «Незаконне збагачення особи, яка займає особливо відповідальне становище»). Відомості про ще чотири кримінальні провадження до ЄРДР внесені за фактом незаконного збагачення та внесення недостовірних відомостей до е-декларацій трьома суддями: стосовно двох служителів Феміди детективи Бюро розслідують скоєння злочину, передбаченого ч.2. ст. 368-2 КК України, третій суддя фігурує у двох провадженнях, відкритих за фактами незаконного збагачення (ч.3 ст. 368-2 КК України) та внесення недостовірних відомостей до е-декларацій (ст. 366-1 КК України).

Читайте також на "Цензор.НЕТ": НАБУ відкрило чергові чотири справи за результатами аналізу декларацій чиновників, - Ситник

Таким чином, загальна кількість проваджень, зареєстрованих детективами Бюро за результатами аналізу е-декларацій досягла 10.

Нагадуємо, що 17 листопада Бюро зареєструвало перші три кримінальні провадження за фактами незаконного збагачення (ч. 2 і ч. 3 ст. 368-2 КК України) на підставі аналізу відомостей, наведених в електронних деклараціях. Два провадження відкриті стосовно народних депутатів України, а одне - представника судової гілки влади.

Досудове розслідування в цих процесах триває.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики