Цензор.НЕТ

12.12.16 13:59

Ватажок бойовиків Плотницький підтвердив, що разом із терористом Захарченком зустрічався із Савченко

Ватажок терористичного формування "ЛНР" Ігор Плотницький заявив, що вони разом із ватажком "ДНР" Олександром Захарченком провели зустріч із нардепом Верховної Ради Надією Савченко, обговорюючи питання обміну полоненими за формулою "всіх на всіх".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "РИА-НОВОСТИ", про це він заявив під час "апаратної наради ради міністрів".

"Нещодавно я з Олександром Володимировичем Захарченком зустрічався з народним депутатом України Надією Вікторівною Савченко. Це треба сприймати правильно, треба розуміти, що весь цей процес іде в рамках мінських переговорів", - заявив Плотницький. За його словами, настав час вирішувати питання не військовим, а мирним шляхом, і такі шляхи необхідно знаходити.

Також читайте: Савченко відвідала Мінськ, де під контролем ФСБ провела зустріч із ватажками донецьких бойовиків, - ЛІГА.net


"Основною темою наших розмов був обмін полоненими за формулою "всіх на всіх", тобто безвісти зниклих, і ті питання, які пов'язані з цією темою", - сказав він.


Ватажок "ЛНР" зазначив, що він і О. Захарченко дотримуються думки, що подібні зустрічі корисні, "тому, що ця проблема повинна бути освітлена в стінах Верховної Ради не тільки з одного боку, але повинні бачити і чути наш голос, наше розуміння".


"Рішенні цього питання, думаю, найближчим часом... буде закріплено на державному рівні, і більшість своїх людей ми назад заберемо...", - заявив І.Плотницький. При цьому він вважає, що такі зустрічі не повинні обмежуватися одним депутатом, це повинна бути група людей.


"Цей формат може бути різним, але на сьогодні нам треба підштовхувати Україну до вирішення мінських питань", - сказав він.


Також читайте: Савченко не попереджала СБУ про свої плани зустрітися з ватажками "ДНР" та "ЛНР". Інформація перевіряється, - Тандіт
Як повідомлялося раніше, в ЗМІ з'явилася інформація про те, що народний депутат Надія Савченко 7 грудня таємно відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР" Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.


12 грудня в СБУ заявили, що нардеп Надія Савченко не попереджала відомство про поїздку до Мінська на зустріч із ватажками "ДНР" та "ЛНР".

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики