Цензор.НЕТ

12.12.16 16:22

Податківці в Дніпрі ліквідували конвертаційний центр з оборотом понад 270 млн грн

У ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, було встановлено групу осіб, які надавали послуги підприємствам реального сектора економіки, в тому числі державної і комунальної форми власності Дніпропетровської і Харківської областей, а також м. Києва щодо формування "схемного" податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

Для надання незаконних послуг зловмисники використовували підконтрольні транзитні та фіктивні компанії, на рахунки яких надходили безготівкові грошові кошти за нібито придбані товари й послуги. Надалі ці гроші, через рахунки підконтрольних фізосіб-підприємців та карткові банківські рахунки, знімалися готівкою в банках і банкоматах, розташованих у Дніпрі та Києві. Готівка поверталася замовникам таких послуг за вирахуванням 10-12% винагороди.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Податківці виявили біля українсько-молдавського кордону 4,5 тисячі літрів спирту. ФОТОрепортаж

Незаконне формування податкового кредиту відбувалося за рахунок оформлення безтоварних операцій з компаніями, що займаються оптовою торгівлею. Загальний обсяг проконвертованих коштів становить понад 270 мільйонів гривень.

Унаслідок проведеної низки обшуків було виявлено та вилучено вісім печаток підприємств, у тому числі одну печатку нерезидента, комп'ютерну техніку, бухгалтерські документи, чорнові записи, банківські чеки та чекові книжки.

Крім того, накладено арешт на 121 розрахунковий рахунок компаній, відкритих у 14 банках, на яких заблоковано 324 тисячі гривень. На даний момент слідчі дії тривають, вживаються заходи для відшкодування завданих бюджету збитків та притягнення організаторів незаконної діяльності до відповідальності.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики