Цензор.НЕТ

13.12.16 21:10

Конкурсна комісія обрала Бондаренка держсекретарем Кабміну

Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Володимира Бондаренка державним секретарем Кабінету Міністрів.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії у вівторок.

На даний момент Бондаренко є першим заступником міністра Кабміну.

Також конкурсна комісія обрала резервним кандидатом Володимира Федорчука, який протягом року має право бути призначеним держсекретарем, якщо Бондаренко відмовиться від посади або станеться форс-мажор.

Федорчук є заступником міністра Кабміну.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Обраний держсекретар Міністерства охорони здоров'я не може обійняти посаду через конфлікт інтересів, - Супрун

Раніше Конкурсна комісія не обрала першого заступника державного секретаря Кабміну, оскільки жоден із кандидатів не набрав необхідної мінімальної кількості балів, і попросила уряд оголосити повторний конкурс.

Відзначимо, Кабінет Міністрів оголосив конкурси на держсекретарів 17 міністерств, а також держсекретаря уряду, першого заступника держсекретаря і 4 заступників держсекретаря.

До призначення держсекретарів їх повноваження виконують заступники міністрів - керівники апаратів, але не довше ніж до 1 січня 2017 року.

Також читайте: Конкурсна комісія обрала держсекретарем МЗС Зайця
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики