Цензор.НЕТ

18.12.16 20:59

Україна готова відмовитися від закупівлі вугілля з окупованих територій Донбасу, - Кононенко

Україна сьогодні здатна відмовитися від закупівлі вугілля на непідконтрольних територіях Донбасу, вважає народний депутат від фракції БПП Ігор Кононенко.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "112 Україна".

Читайте також: Україна купує до 9 млн тонн вугілля з окупованих територій на рік, - Кістіон

"Безумовно, погано брати вугілля на окупованих територіях, але набагато гірше, (якщо. - Ред.) наше населення, наші громадяни залишаться без тепла, без електроенергії, особливо в зимовий період. Зараз я можу сказати, що наразі ми вже готові до того, щоб відмовитися від закупівель вугілля на окупованих територіях. Сьогодні стабілізувався енергетичний баланс країни, є передумови і можливість використовувати вугілля, що видобувається на території України (підконтрольній. - Ред.), зокрема Західної України", - сказав Кононенко.

Читайте також: Запаси вугілля на ТЕС перевищили торішній показник більш ніж на 100 тис. т

Нардеп додав, що вугілля сьогодні можна купувати в інших країнах. "Сьогодні з'явилися нові можливості щодо закупівлі вугілля з ПАР, є можливості з логістики закуповувати вугілля в Китайській Народній Республіці, окрім того, різниця в ціні знизилася, тому я вважаю, що зараз ми підійшли до того, щоб відмовитися від закупівель вугілля з окупованих територій", - зазначив він.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики