"Зараз ми випускаємо перший транш - 43 млрд грн. Далі будемо рухатися з огляду на ситуацію", - Данилюк про докапіталізацію "Приватбанку"

17228 180

Докапіталізація націоналізованого "Приватбанку" відбуватиметься поетапно.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на 112 Україна, про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк.

"Максимальна сума докапіталізації буде 148 млрд грн, мінімальна сума - 116,8 млрд грн. Точну суму буде визначено за результатами аудиту, який відбудеться невдовзі", - сказав він.

"Зараз ми випускаємо перший транш - 43 млрд грн. Далі будемо рухатися з огляду на ситуацію: просто немає необхідності відразу пускати всю суму. Усі ці суми передбачено в бюджеті, але просто поетапність - так треба робити", - додав голова Мінфіну.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Общая потребность "Приватбанка" в капитале составляет 148 млрд гривен, - НБУ

Нагадаємо, 18 грудня стало відомо, що Кабінет Міністрів ухвалив рішення про націоналізацію "Приватбанку". Уряд має намір випустити 30-річні ОВДП на 150 млрд гривень і в підсумку стати 100% власником банку. Перший заступник голови банку заявив, що рішення про передачу "Приватбанку" державі було ухвалено через безпрецедентну інформатаку і загрозу для клієнтів. У "Приватбанку" запевнили, що з грошима на рахунках нічого не станеться: "Це було ключовою умовою переговорів". У свою чергу, голова Мінфіну Данилюк підтвердив: "Гроші вкладників "Приватбанку" в безпеці і захищені державою". Водночас "ПриватБанк" у зв'язку з процедурою націоналізації призупинив корпоративні платежі на добу до 9:00 20 грудня.