Європа рухається в неспокійному фарватері і має швидко знайти в собі сили, щоб відновитися, - Штайнмаєр

3747 16

Міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр (Frank-Walter Steinmeier) висловив стурбованість ситуацією в Євросоюзі.

"Європа, безперечно, рухається в неспокійному фарватері і повинна швидко знайти в собі сили, щоб відновитися", - заявив він в інтерв'ю газеті Saarbrücker Zeitung, опублікованому у вівторок, 27 грудня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

За словами голови МЗС, Євросоюз має знайти відповіді там, де він досі їх не дав. Серед найважливіших пріоритетів Штайнмаєр назвав майбутню стратегію щодо мігрантів і біженців, внутрішню і зовнішню безпеку, ринок праці й економіку.

"Там, де безробіття серед молоді становить 50 відсотків і навіть більше, природно, не виникне ентузіазму з приводу Європи", - констатував німецький міністр, зазначивши, однак, що Європа не вирішить своїх проблем із тими, хто бачить вихід у поверненні до національної відокремленості.


Штайнмаєр висловив сподівання на те, що і після виборів у Нідерландах, у Франції і в Німеччині у 2017 році всюди будуть уряди, "які виступають за Європу і не допустять згортання процесів європейської інтеграції".