Цензор.НЕТ

28.12.16 08:04

На сьогоднішньому засіданні Кабмін має намір затвердити концепцію розвитку газовидобувної галузі України

Кабінет Міністрів на засіданні в середу має намір схвалити концепцію розвитку газовидобувної галузі України.

Про це йдеться в порядку денному засідання, розміщеному на сайті уряду, передають Цензор.НЕТ з посиланням на "Українські Новини".

Кабмін має намір розглянути проект закону про внесення змін до Митного кодексу щодо приведення транзитних процедур у відповідність до Конвенції про єдиний режим транзиту і Конвенції про спрощення формальностей у торгівлі товарами.

Читайте також: У 2016 році Україна збільшила видобуток газу на 72 млн кубометрів, - голова "Укргазвидобування" Прохоренко

Крім того, Кабмін має намір затвердити порядок застосування спеціальних заходів щодо імпорту в Україну легкових автомобілів походженням з Європейського союзу і порядок визначення граничного розміру витрат на оплату послуги з управління багатоквартирним будинком, витрат на управління багатоквартирним будинком, на підставі якого надаються субсидії населенню.

На засіданні уряд розгляне питання забезпечення надання кредиту Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Також на засіданні буде затверджено перелік видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють нагляд, і технічний регламент простих посудин високого тиску.

Крім того, уряд має намір встановити розмір грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та установам оздоровлення і відпочинку у 2017 році і розглянути деякі питання визначення середньострокових пріоритетних напрямів інноваційної діяльності загальнодержавного рівня на 2017-2021 роки.

Уряд має намір також затвердити програму розвитку еталонної бази на 2018-2022 роки, порядок видачі, скасування тимчасового зупинення дії та форми свідоцтва аудитора з сертифікації (агронома-інспектора) і перелік товарів, експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню, та квот на 2017 рік.

Також читайте: Гройсман: Уряд контролюватиме впровадження рішень щодо підвищення розміру мінімальної заробітної плати

Також Кабмін затвердить фінансові плани на 2016 рік державного підприємства "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" і публічного акціонерного товариства "Центренерго", розгляне питання про погодження реструктуризації боргу публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" перед публічним акціонерним товариством "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України".

Крім того, уряд затвердить план заходів, спрямованих на реалізацію деяких принципів державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької і Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, а також план заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні.

Згідно з порядком, на засіданні будуть розглянуті кадрові питання і питання з обмеженим доступом.

Початок засідання уряду під головуванням прем'єр-міністра Володимира Гройсмана заплановано на 11:00.

Як повідомлялося, 21 грудня Верховна Рада прийняла закон про державний бюджет на 2017 рік.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики