Цензор.НЕТ

30.12.16 15:28

Порошенко і прем'єр-міністр Грузії Квірікашвілі домовилися активізувати політичний діалог між країнами

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з прем'єр-міністром Грузії Гіоргі Квірікашвілі.

Як повідомили Цензор.НЕТ у прес-службі глави української держави, співрозмовники обговорили стан і перспективи двосторонніх відносин, зокрема домовилися активізувати політичний діалог на всіх рівнях.

Сторони відзначили важливість поглиблення українсько-грузинської взаємодії, у тому числі у рамках міжнародних організацій. Глава держави високо оцінив послідовну і всебічну підтримку України, а також наголосив на вагомому значенні продовження співпраці у багатосторонніх форматах задля ефективного відстоювання прав людини і деокупації територій України і Грузії.

Також читайте: МЗС України засудило угоду про об'єднання угруповання військ між РФ та Абхазією

Петро Порошенко та Гіоргі Квірікашвілі підкреслили нагальність інтенсифікації співпраці у багатьох сферах, зокрема поглиблення економічного виміру кооперації. Досягнуто домовленості щодо проведення навесні 2017 року чергового засідання Спільної міжурядової українсько-грузинської комісії з питань економічного співробітництва.

Співрозмовники домовилися найближчим часом продовжити діалог на міжнародних майданчиках.

Глава Уряду Грузії запросив Президента України здійснити візит до цієї країни у зручний час.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "ЄС поводиться нечесно щодо Грузії та України", - глава МЗС Угорщини Сийярто про безвізовий режим
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики