Цензор.НЕТ

01.01.17 15:26

"Ми в США намагаємося протидіяти російським інформаційним атакам, а з України їм підігрують", - посол Чалий про статтю Пінчука

Посол України в США Валерій Чалий прокоментував статтю бізнесмена Віктора Пінчука у Wall Street Journal, в якій він заявив, що Україна має пожертвувати анексованим Кримом і погодитися на заморожування конфлікту на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Посол зазначив: "Мене запитують: яке твоє ставлення до статті Віктора Пінчука у WSJ. Чесно кажучи, не бачу потреби реагувати. Спроба вловити коньюктурно момент і бізнес - as usual. Вважаю, що це той випадок, коли "Акела промахнувся". Я взагалі б хотів побачити в американських ЗМІ думку наших хлопців з передової, або, принаймні, тих, хто там побував. Що прикро - ми тут у США намагаємося протидіяти російським інформаційним атакам, а з України їм і підіграють. Ніяких ресурсів не вистачить. Сподіваюся, в 2017- му наш великий бізнес нарешті почне вкладатися у власне виживання в Україні та підтримку наших партнерів, а не допомагати ворогам", - зазначив Чалий.

Також читайте: "Це блискуче відверта маніпуляція", - Кулеба про статтю Пінчука

Нагадаємо, український олігарх Пінчук у статті для The Wall Street Journal, оприлюдненій 30 грудня, закликав українців піти на "болючі компроміcи" заради досягнення миру.

Зокрема, він запропонував відмовитися на найближчий час від перспектив вступу в Європейський союз, забути про членство в НАТО, провести вибори на окупованих територіях і не наполягати на поверненні Криму.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики