Цензор.НЕТ

10.01.17 11:41

"Іду на допит у прокуратуру щодо сумнозвісного інциденту", - Пашинський

Народний депутат України Сергій Пашинський заявив, що сьогодні об 11.00 іде на допит у прокуратуру за фактом дорожнього інциденту зі стріляниною, який з ним стався.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Пашинський наголосив: "Сьогодні на 11.00 йду на допит у прокуратуру щодо сумнозвісного інциденту, який стався перед Новим роком. Хочу сказати таке:

Я, як ніхто інший, зацікавлений в об'єктивному та публічному розслідуванні цієї ситуації. Тільки об'єктивне розслідування, проведення слідчих експериментів і експертиз зможуть розвіяти брехню, яку вкидає в інформаційний простір через "поребрик" всяка нечисть і яку, на жаль, "корисні ідіоти" з великим ентузіазмом розповсюджують у нас".

Читайте також: Прокуратура допитала Хімікуса, який брав участь у конфлікті з Пашинським, - адвокат

Він продовжив: "Друзі запитують, вчинив би я так само, якби ця ситуація повторилася, з огляду на ту кількість бруду, яка вилилася на мене за останній тиждень?

Скажу так. Щорічно в Україні відбуваються сотні вбивств, тисячі випадків заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, 80% з них - в стані алкогольного сп'яніння. Але це ще не все. 2/3 цих злочинів відбувається не з метою грабежу або помсти, вони є виключно хуліганством. Щорічно тисячі людей страждають від п'яних хуліганів. І якщо хоча б 5% таких "хімікусів" будуть знати, що на спробу насильства вони можуть отримати адекватну відповідь, і це їх зупинить, а я вірю, що так і буде, то я зробив все правильно. Не як народний депутат, а як громадянин, чоловік і батько своїх дітей".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Прокуратура планує завершити розслідування справи Пашинського до весни

Нагадаємо, що ввечері 31 грудня на дорозі під Києвом виник інцидент між нардепом Пашинським і невідомим громадянином, унаслідок якого Пашинський отримав удар пляшкою по голові. Після цього нардеп застосував зброю і поранив нападника в ногу.

Разом з тим, потерпілий в дорожньому інциденті чоловік стверджує, що Пашинський не робив попереджувального пострілу перед тим, як застосувати зброю, як заявляє, а відразу вистрілив йому в ногу.

Кримінальні провадження щодо інциденту розслідуватиме Київська обласна прокуратура. У відомстві повідомили, що нардеп Пашинський застосував проти В'ячеслава Хімікуса "Глок-19" з патронами 9 мм.

"На зброю був дозвіл, відповідно, її вилучено, вилучено саму зброю і патрони, і вилучено все, що мав народний депутат з цієї зброї. Зараз направлено запит з метою офіційного підтвердження видачі цієї зброї в органи, які видавали, і підтвердження дозволів, які у нього були", - заявив представник прокуратури.

Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики