Знайдено труп мого помічника, який останнім перед убивством бачив адвоката Грабовського, - Соколовська

56220 31

В Одесі знайдено труп невідомого чоловіка зі слідами насильницької смерті.

Адвокат Оксана Соколовська впізнала в ньому свого помічника Сергія Федосенка, який останнім із знайомих у Києві перед вбивством бачив відомого адвоката Юрія Грабовського, який захищав у суді російського спецпризначенця Олександра Александрова.


Про це Соколовська розповіла Цензор.НЕТ.


"5 січня мені подзвонили зі служби розшуку людей, запросили на впізнання трупа. За фотографією я впізнала Сергія. Впевнена, що це він - лоб у нього був специфічний, ну й інші відмітні риси. Даю 99,9 відсотків, що це він! Хоча мене бентежить, що мама його відмовляється їхати на впізнання. Вона розповідає, що місяць тому виходила з ним на зв'язок", - розповіла Оксана Соколовська.

Нагадаємо, 31 жовтня 2016 року Соколовська повідомила про те, що зник її помічник - Сергій Федосенко. Він проходив свідком у справі про вбивство адвоката Юрія Грабовського, який захищав у суді одного з двох російських співробітників ГРУ Олександра Александрова. Юрій Грабовський зник на початку березня 2016 року. На другий день після зникнення Юрій Грабовський у супроводі невідомих чоловіків приїхав до свого офісу, де якраз і перебував помічник Соколовської Сергій Федосенко. Пізніше Грабовський був убитий. До кінця березня були затримані двоє підозрюваних у його вбивстві (справа про вбивство Грабовського зараз у закритому режимі слухається в Шевченківському суді Києва).

29 березня 2016 року головний військовий прокурор України Анатолій Матіос оприлюднив відео, на якому Юрій Грабовський, перебуваючи нібито під впливом якихось препаратів, заявляє, що відмовляється захищати Олександра Александрова.

Олександр Александров і Євген Єрофєєв були захоплені в бою під Щастям. Вони зізналися, що є військовослужбовцями Головного розвідуправління Генштабу РФ. Їх звинуватили в скоєнні теракту, в результаті якого загинув український військовослужбовець Вадим Пугачов.

Голосіївський районний суд засудив їх до 14 років позбавлення волі. Після чого Єрофєєва та Александрова обміняли на Надію Савченко.