Цензор.НЕТ

12.01.17 16:10

ОБСЄ зафіксувала на кордоні з РФ ще одні фургони "вантаж 200"

Спостережна моніторингова місія ОБСЄ, яка базується на російському прикордонному пункті пропуску "Донецьк" у Ростовській області, заявляє, що знову зафіксувала похоронний фургон із написом "200" на українсько-російському кордоні.

Про це йдеться в тижневому звіті місії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"7 січня о 3:58 спостережна місія на прикордонному пункті пропуску "Донецьк" побачила фургон, зареєстрований в Україні, який перетинав кордон у Російську Федерацію з України. Фургон мав напис "Вантаж-200" на папері формату А4 за лобовим склом", - зазначили в місії. При цьому спостерігачі не мали змоги перевірити, чи перевозив цей транспортний засіб тіла загиблих.

Дивіться: Безпілотник ОБСЄ зафіксував батарею гаубиць "ДНР", з яких стріляли в напрямку Світлодарська, - Хуг. ВIДЕО (оновлено)

"7 січня о 9:43 спостережна місія на прикордонному пункті пропуску "Донецьк" побачила фургон із номерними знаками "ЛНР", у якого на лобовому склі був напис російською мовою "Похоронні послуги" і який перетинав кордон України в напрямку Російської Федерації. Усього було помічені трьох чоловіків і одну жінку в цивільному одязі, які супроводжували фургон. Спостерігачам не вдалося встановити, чи була всередині фургона труна чи ні", - зазначили в СММ.

Читайте також: З 19 грудня кількість застосування забороненого Мінськими домовленостями озброєння на Донбасі зросла на 250%, - голова місії ОБСЄ Хуг
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики