Цензор.НЕТ

16.01.17 11:30

"МГБ ДНР" і "МГБ ЛНР" отримали вказівки від керівництва ФСБ РФ про підготовку силових спецоперацій задля дискредитації українських спецслужб ", - Тимчук

Бойовики "ДНР" і "ЛНР" готують провокації на Донбасі, щоб звинуватити в цьому українських силовиків.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив парламентар від "Народного фронту", координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук у Фейсбуці.

"МГБ ДНР" і "МГБ ЛНР" отримали вказівки від керівництва ФСБ РФ про підготовку силових спецоперацій задля дискредитації українських спецслужб, які нібито використовують терористичні методи. Зокрема, дано вказівку розробити детальні плани проведення спецоперацій на території "ДНР" і "ЛНР" під виглядом диверсійно-розвідувальних груп СБУ і Головного управління розвідки Міністерства оборони України з підриву цивільних об'єктів у тилу, диверсій у транспорті, ліквідації окремих, заздалегідь визначених "представників місцевої влади", - пише він.

Дивіться також: Російські священики освятили розміщені в окупованому Криму комплекси ППО С-400 армії РФ. ВIДЕО

"Розробку планів цих спецоперацій наказано проводити в умовах суворої секретності з одночасним плануванням їх масштабного висвітлення в ЗМІ. Втілення планів спецоперацій має здійснюватися виключно за сигналом з Москви", - додав депутат.
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики