Цензор.НЕТ

16.01.17 11:59

Сподіваюся, наступна адміністрація Білого дому також буде прихильником українського народу, але ніхто не може виконати важку роботу замість вас, - Байден

Віце-президент США Джо Байден сподівається на співпрацю адміністрації Трампа з Україною.

Про це він заявив під час брифінгу після переговорів з президентом України Петром Порошенком, передає Цензор.НЕТ.

"Я хотів приїхати сюди (в Україну. - Ред.) ще один раз із підсумковим візитом як віце-президент, щоб віддати данину поваги досягненням народу України. Якщо ви продовжите свій рух, то ви отримаєте не тільки більш демократичне, більш благополучне майбутнє, яке заслуговує народ України, ви також забезпечите єдність міжнародної спільноти", - зазначив Байден.

Також читайте: Санкції проти РФ повинні зберігатися, поки Росія не виконає Мінських угод і не поверне Крим Україні, - Байден

"Я сподіваюся, що наступна Адміністрація (Білого дому. - Ред.) також буде вашим прихильником і партнером у вашому подальшому прогресі. Але ніхто не може виконати важку роботу замість вас, тільки український народ", - підкреслив віце-президент США.

"Керівництво та народ України повинні поставити потреби України вище за вузькі особисті інтереси. Необхідно поставити суспільне благо вище містечкових упереджень і дрібних досягнень. Це стосується всіх: членів уряду України, депутатів Верховної Ради, які присягнули служити народу України, суддів, які взяли на себе відповідальність вершити правосуддя на засадах справедливості, представників ЗМІ, громадянського суспільства і звичайних громадян, чия робота полягає в тому, щоб вимагати відповідальності від тих, хто перебуває при владі. Як держава ви ухвалили багато складних рішень, а попереду у вас ще буде багато складних політичних дилем", - резюмував Байден.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Україна більше ніколи не повернеться в стійло російської імперії", - Порошенко. ВIДЕО
Дивитися коментарі → ← Назад до рубрики